1 CAD دلار کانادایی به WST تالای ساموا


اخرین بروزرسانی : Wed, 29 Jan 2020 11:13:08 +0000

1CA$
دلار کانادایی
یا 1 CAD به WST: =
2.0028 WS$
تالای ساموا
قیمت ارز : 2.00280


اخرین بروزرسانی : Wed, 29 Jan 2020 11:13:08 +0000

دلار کانادایی vs تالای ساموا. 10 روز گذشته
Date دلار کانادایی تالای ساموا
Wednesday, 01/29/2020 1 CAD = 2.00280 WST
Tuesday, 01/28/2020 1 CAD = 1.99640 WST
Monday, 01/27/2020 1 CAD = 2.01390 WST
Sunday, 01/26/2020 1 CAD = 2.01600 WST
Saturday, 01/25/2020 1 CAD = 1.99940 WST
Friday, 01/24/2020 1 CAD = 2.00620 WST
Thursday, 01/23/2020 1 CAD = 2.00010 WST
Wednesday, 01/22/2020 1 CAD = 2.01090 WST
Tuesday, 01/21/2020 1 CAD = 2.01600 WST
Monday, 01/20/2020 1 CAD = 2.02500 WST
زمان واقعی نمودار CAD/WST or (دلار کانادایی / تالای ساموا)
دلار کانادایی به تالای ساموا و تالای ساموا به دلار کانادایی
CAD WST CAD WST
5 CAD = 10.0140 WST 2.4965 CAD = 5 WST
10 CAD = 20.0280 WST 4.9930 CAD = 10 WST
20 CAD = 40.0560 WST 9.9860 CAD = 20 WST
50 CAD = 100.1400 WST 24.9650 CAD = 50 WST
100 CAD = 200.2800 WST 49.9301 CAD = 100 WST
300 CAD = 600.8400 WST 149.7903 CAD = 300 WST
500 CAD = 1001.4000 WST 249.6505 CAD = 500 WST
1000 CAD = 2002.8000 WST 499.3010 CAD = 1000 WST
مبدل ارز
CAD