1 CAD دلار کانادایی به BTC بیت کوین


اخرین بروزرسانی : Wed, 22 Jan 2020 12:04:16 +0000

1CA$
دلار کانادایی
یا 1 CAD به BTC: =
9.0E-5
بیت کوین
قیمت ارز : 0.00009


اخرین بروزرسانی : Wed, 22 Jan 2020 12:04:16 +0000

دلار کانادایی vs بیت کوین. 10 روز گذشته
Date دلار کانادایی بیت کوین
Wednesday, 01/22/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
Tuesday, 01/21/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
Monday, 01/20/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
Sunday, 01/19/2020 1 CAD = 0.00008 BTC
Saturday, 01/18/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
Friday, 01/17/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
Thursday, 01/16/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
Wednesday, 01/15/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
Tuesday, 01/14/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
Monday, 01/13/2020 1 CAD = 0.00009 BTC
زمان واقعی نمودار CAD/BTC or (دلار کانادایی / بیت کوین)
دلار کانادایی به بیت کوین و بیت کوین به دلار کانادایی
CAD BTC CAD BTC
5 CAD = 0.0005 BTC 55555.5556 CAD = 5 BTC
10 CAD = 0.0009 BTC 111111.1111 CAD = 10 BTC
20 CAD = 0.0018 BTC 222222.2222 CAD = 20 BTC
50 CAD = 0.0045 BTC 555555.5556 CAD = 50 BTC
100 CAD = 0.0090 BTC 1111111.1111 CAD = 100 BTC
300 CAD = 0.0270 BTC 3333333.3333 CAD = 300 BTC
500 CAD = 0.0450 BTC 5555555.5556 CAD = 500 BTC
1000 CAD = 0.0900 BTC 11111111.1111 CAD = 1000 BTC
مبدل ارز
CAD